Comments: 6 (Discussion closed)
  • #6

    Мария Мердак, НВО №25 (Thursday, 28 January 2021 21:13)

    Дистанційне навчання лише з першого погляду здається легким. Насправді, організація такої форми навчання потребує від вчителя багато часу та сил. Я повністю згодна з автором статті, що актуальними проблемами при викладанні англійської мови на дистанційному навчанні є мотивація, організація самостійної роботи й, звісно, зворотній зв’язок та оцінювання учнів. Але, слід зазначити, що в і в дистанційному навчанні є свої плюси. Наприклад, з’являється можливість підлаштувати темп навчання під себе, опанувати навички самоосвіти. І саме ці навички в подальшому допоможуть дитині побудувати власну освітню траєкторію.
    Ірино Василівно, дякую Вам за те, що поділилися своїм досвідом.

  • #5

    Аліна Яблонська, НВО №25 (Wednesday, 27 January 2021 02:45)

    Повністю згодна з автором статті, важливо вибудувати чітку структуру навчального процесу, налаштувати комунікацію з дітьми та батьками, забезпечити якісний зворотній зв'язок та систематичне, неперервне навчання. Не менш важливо поєднувати синхронне та асинхронне навчання у вивченні мови, адже це забезпечує більш ефективний розвиток. Дякую автору за статтю.

  • #4

    Васільєв Ярослав, НВО №25 (Tuesday, 26 January 2021 18:50)

    Чудова стаття, яка висвітлює зміст дистанційного навчання в молодшій школі. Я повністю згоден з автором, що використання ігрових форм навчання є найбільш дієвою та цікавою. Дякую автору за цікавий власний досвід та цікаві педагогічні ідеї)

  • #3

    Світлана Попелівська (Sunday, 24 January 2021 18:27)

    Подана стаття чітко та лаконічно висвітлює основні аспекти дистанційного навчання молодших школярів. Автор ділиться з читачами ідеями злагодженої роботи, важливістю використання ігрової форми навчання в умовах дистанційного навчання, аргументує необхідність поєднання синхронного та асинхронного навчання.
    Для мене стаття виявилась дуже корисною, так як сама працюю з молодшими школярами і розумію всі аспекти даного питання. Дякую за ідеї та за те, що поділилися своїми напрацюваннями.

  • #2

    Наталія Скринік (Sunday, 24 January 2021 17:35)

    Погоджуюсь з Іриною Василівною щодо висвітлених у статті аспектів навчання. Підтримую думку колеги щодо важливості впровадження онлайн навчання і використання ігор, як в онлайн, так і в офлайн форматі. Вважаю правильною думку щодо важливості поєднання синхронного та асинхронного навчання.
    Дякую Ірині Василівні за ідеї!

  • #1

    Жукова Олександра (Friday, 22 January 2021)

    Погоджуюсь з багатьма аспектами, висвітленими у статті. Користь статті полягає в тому, що кожен вчитель може знайти доречні поради. Важливими є питання синхронного та асинхронного навчання. Не менш важливим є питання мотивації учнів. Шановна колега згадує про велику роль гри під час навчання. Під час дистанційного навчання вчителі англійської мови не повинні також про це забувати. Автор статті звертає нашу увагу на самостійну роботу учнів під час дистанційного навчання. Ірина Василівна ознайомлює з інструментами, за допомогою яких може відбуватись така робота. Кожен, хто прочитає статтю, не може не подякувати авторові, яка всебічно висвітлила питання дистанційного оволодіння іноземною мовою молодшими школярами.