Comments: 7 (Discussion closed)
  • #7

    Швець Анна, НВК "Кіровоградський колегіум" (Friday, 29 January 2021 09:30)

    Я погоджуюсь з автором, що сучасному вихователю вкрай необхідно володіти технічним інструментарієм, інформатикою, різноманітними програмами. Крім того це стає актуальним не лише під час дистанційного навчання, а й під час очного, коли ми можемо використовувати різноманітні технології під час виховних годин чи для урізноманітнення дозвілля дітей. Особливо дякую за сайти для дітей українською мовою.

  • #6

    Людмила Слюсаренко Гімназія імені Олександра Пушкіна (Thursday, 28 January 2021 19:38)

    Я погоджуюся з автором статті, що вихователь групи продовженого дня має розвивати пізнавальну компетентність учнів не тільки очно, а й у період дистанційного та змішаного навчання. А особливо підібрати такі форми та методи роботи, щоб дітям було цікаво. Успіхів та здоров'я !

  • #5

    НВК №34 ДЮЦ Литвин Світлана (Wednesday, 27 January 2021 11:40)

    Дякую! Цікава стаття! Із задоволенням використовуємо! Успіхів!

  • #4

    Аліна Яблонська, НВО №25 (Wednesday, 27 January 2021 02:55)

    Дякую автору за статтю. Повністю згодна, під час дистанційного навчання все ще дуже важливим, залишається зв’язок з учнем та батьками. Під час очного навчання кожен має можливість поставити питання й одразу отримати відповідь. Учень, що знаходиться на відстані, не має такої можливості. З часом у нього може згаснути інтерес, розсіюватися увага. Дитині важко стимулювати себе до самостійного навчання, оскільки вона не знаходиться в колективі, де існує ще й такий стимул як конкуренція або просто проведення емоційної дискусії з певного питання. Учень має відчувати, що його викладач не суворий контролер, а добрий учитель, який завжди допоможе, змотивує.

  • #3

    Панежа Надія НВО №25 (Friday, 22 January 2021 21:34)

    Корисна стаття, змістовне наповнення, яке стане в нагоді під час дистанційного навчання на групі подовженого дня. Дякую, що поділились власним досвідом!

  • #2

    Ірина (Tuesday, 19 January 2021 16:44)

    Цікаві сайти для розвитку дітей. Використовуємо. Дякую!

  • #1

    Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 16 January 2021 11:28)

    Антоніна Сергіївна наголошує в своїй статті, що лише спільними зусиллями активної тристоронньої співпраці можна досягти ефективних результатів у навчанні молодших школярів.
    Інструменти спілкування у дистанційному навчанні, які забезпечують спілкування та тристоронню взаємодію (вихователь, діти, батьки):
    - для асинхроного навчання - електронна пошта, форум, блог, середовище Classroom;
    - для синхронного навчання — чат, відеоконференція, соціальні мережі та Viber.
    Кожен педагог визначає ефективність прийомів відповідно до свого класу, предмету, вікових особливостей здобувачів освіти.