Comments: 14 (Discussion closed)
  • #14

    Олена Якушенко (Wednesday, 27 January 2021 06:56)

    Актуальна ,змістовна та цікава стаття. Дякую Олені Афанасіївні за висвітлення кращих платформ дистанційного навчання та практичні поради.

  • #13

    Макаренко І.А., НВО ліцей-школа №8 (Tuesday, 26 January 2021 17:57)

    Актуальна й своєчасна робота! Особливо цінним є те, що авторка розкриває можливості використання різноманітних платформ під час організації дистанційного навчання на уроках хімії; вдало висвітлює роль та значення мультимедії на уроках природничого циклу. Дякую за корисну інформацію !

  • #12

    Юлія Харитонова (Tuesday, 26 January 2021 16:11)

    Науковий прогрес рухається із шаленою швидкістю, прогресивні країни світу поступово діджиталізуються, тому нам так само потрібно оновлюватися та рухатися вперед.
    Олено Афанасіївно, дякую за чудовий матеріал!

  • #11

    Ірина Позняк (Tuesday, 19 January 2021 17:39)

    Більш ніж зрозуміло, просто та об'ємно, своїм практичним досвідом використання різноманітних форм роботи з використанням ІТ-технологій, ділиться з колегами Олена Афанасіївна! Дуже зацікавило анкетування учнів для виявлення найбільш популярної платформи спілкування стосовно оптимального використання її під час дистанційного навчання.
    У всі часи, для своїх колег Олена Афанасіївна завжди є взірцем мобільного та креативного підходу у впровадженні в освітній процес безлічі інноваційних технологій.

  • #10

    Ольга Клюваченко (Monday, 18 January 2021 18:34)

    Щиро дякую колезі за цікаву статтю, змістовну та актуальну! Чудово, що ми маємо змогу навчатися один в одного, бо вміння постійно вчитися – це компетентність, важливість якої доведена життям.

  • #9

    Аліна Мажара (Sunday, 17 January 2021 21:12)

    Дійсно, дистанційне навчання – це процес поєднання технологій, великої підготовчої роботи вчителя, що потребує багато часу та зусиль. У статті вдало висвітлено найкращі платформи, форми та методи організації дистанційного навчання хімії. Активно використовую розробки колеги при підготовці до дистанційного уроку. Дякую за пізнавальну та змістовну статтю. Подальших успіхів!

  • #8

    Зирянова Наталія (Sunday, 17 January 2021 14:15)

    Дуже цікава і змістовна стаття.
    Розкрито багато аспектів використання сучасних технологій в організації дистанційного вивчення хімії. Дякую!

  • #7

    Галина Ткач (Saturday, 16 January 2021 13:22)

    Дистанційне навчання звужує можливість навчатися разом і поруч. Автор статті доступно розповідає про можливості використання сучасних інформаційних технологій на уроках хімії. Також цікаво було дізнатися результати анкетування учнів. Дякую за статтю!

  • #6

    Ольга Жосан (Saturday, 16 January 2021 08:22)

    Дуже цікаво було ознайомитись з результатами анкетування учнів щодо використання технологій дистанційного навчання , обов"язково врахую подану інформацію в своїй роботі.Дякую за корисну і змістовну статтю! Успіхів!

  • #5

    Рагозіна Ольга, ліцей "Науковий" (Friday, 15 January 2021 20:35)

    Так, зимово-весняний карантин 2020 став серйозним випробуванням як для вчителів, так і для учнів. Після тимчасової розгубленості всім довелось прийняти цей виклик та швидко адаптуватись до нових реалій, але питання розвитку дистанційної освіти набуло неабиякої актуальності. І хоча дистанційне навчання не є заміною очного, але воно може стати ефективним інструментом не тільки під час карантину. Тому тема вкрай актуальна для сьогодення.
    Дуже цікаво, доступно автор статті розповідає про можливості використання ІКТ, роль та значення мультимедійних технологій, знайомить із власним вибором методів, форм, засобів навчання школярів під час організації дистанційного навчання на уроках хімії. Матеріал статті є вкрай актуальним, пізнавальним і корисним. Натхнення Вам і творчих взлетів.

  • #4

    Чернецька Олена (Friday, 15 January 2021 18:49)

    Цікава стаття, дійсно розкрито багато цікавих аспектів використання інформаційно-комунікаційних технологій під час дистанційного навчання.

  • #3

    Ірина Шлєєва (Friday, 15 January 2021 12:56)

    Дякую за цікаву статтю! Однозначно погоджуюсь, що дистанційна освіта є одним із напрямів отримання можливості неперервного підвищення кваліфікації та професійної компетентності учителів.

  • #2

    Ірина Мельник (Friday, 15 January 2021 12:25)

    Важко не погодитися,що Google Classroom--багатофункціональний інтсрумент,який надає безліч можливостей для дистанційного навчання. Дякую за практичні поради для практичного вивчення такого складного, але одночасно необхідного предмета, як хімія.

  • #1

    Наталія Молчанова (Friday, 15 January 2021 11:36)

    Дякую колезі за змістовну статтю. Цікаво було дізнатися про ваші практичні дослідження на основі анкетування учнів. Ваші власні доробки - матеріал, який дійсно можна активно впроваджувати в освітній процес. Бажаю успіхів в роботі!