Comments: 20 (Discussion closed)
  • #20

    Кондратенко О. О. (Saturday, 30 January 2021 00:24)

    Дякую, за цікавий матеріал. В статті змістовно розкрита проблема дистанційного навчання. Творчих Вам успіхів!

  • #19

    Строганова Віра, НВО "МРІЯ" (Friday, 29 January 2021 07:14)

    Анжело Сергіївно, дякую за змістовну та актуальну статтю. Дуже влучно наголосили на проблеми ДН та шляхи їх вирішування. Бажаю вам наснаги, здоров'я, творчих злетів.

  • #18

    Лариса Біла (Thursday, 28 January 2021 23:47)

    Анжела Сергіївна у своїй статті дуже змістовно розкрила проблеми, що виникають у процесі дистанційного навчання, розповіла про цілі і завдання психолого-педагогічного супроводу в цьому процесі , звернула увагу на засоби, методи і форми психолого-педагогічного супроводу. Дякую за цікаву інформацію. Успіхів Вам!

  • #17

    Торубара Ольга (Tuesday, 26 January 2021 18:44)

    Пані Анджело, дякую, що звернули увагу на проблеми, що виникають у процесі дистанційного навчання у всіх учасників освітнього процесу. Успіхів вам у роботі!

  • #16

    Олена Єрьоменко (Sunday, 24 January 2021 10:05)

    Актуальна стаття для всіх педагогів з організації дистанційного навчання. Психолого -педагогічний супровід необхідний учням, адже сприяє кращому навчанню. Бажаю творчих здобутків.

  • #15

    Олена Осіпчук НВО" Мрія" (Friday, 22 January 2021 20:19)

    Дякую за цікавий ,актуальний матеріал статті в якій ви дійсно розкрили багато питань психологічного супроводу під час дистанційного навчання .Подальших вам творчих успіхів!

  • #14

    Світлана Кріпака, НВО "Мрія" (Friday, 22 January 2021 16:07)

    Пані Анжело, дякую за представлений матеріал. Адже дистанційне навчання для нас - це новий вид діяльності. Ви окреслили проблеми і вказали шляхи виходу з них. Цікаво, зрозуміло та корисно. Дякую!!! Наснаги в роботі та всіх благ!!!

  • #13

    Оксана Крамаренко, заступник директора КУ МЦПРПП, м. Кропивницький (Monday, 18 January 2021 21:38)

    У своїй роботі Анжела Сергіївна окреслила проблеми, що виникають у процесі дистанційного навчання та з власного досвіду запропонувала поради щодо їх вирішення. Стаття цікава, актуальна, адже має практичну спрямованість. Дякую, колего, за представлений матеріал!

  • #12

    Кондратюк Олена Вікторівна,НВО І-ІІІ ст. "Мрія" (Monday, 18 January 2021 17:08)

    Цікаво та пізнавально, дякую Вам за цікаву статтю! Обов"язково використаю отриману інформацію в своїйидіяльності.

  • #11

    Яна Бондар (Monday, 18 January 2021 16:50)

    Сьогодення вимагає від педагога обов'язковість при розробці дистанційного курсу  врахування психологічних типів здобувачів освіти, що сприятиме підвищенню ефективності подальшого навчання. Під час створення та наповнення віртуального навчального середовища передбачити  підготовку достатньої кількісті інтерактивних навчальних матеріалів та завдань для самостійної роботи. Зміст статті є актуальний та розкриває питання психологічного супроводу під час ДН

  • #10

    Олена Вихрист (Monday, 18 January 2021 16:35)

    Дуже актуальна стаття на сьогодні, адже працюючи з учнями дистанційно розумієш, що кожна дитина по різному справляється з поставленими завданнями. А хто як не ми, маємо розуміти та застосовувати різні прийоми для успішного дистанційного навчання. Щиро вдячна!!!

  • #9

    Леканова Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів КЗ НВО І-ІІІ ст. "Мрія" (Monday, 18 January 2021 15:33)

    Дуже дякую Вам за статтю. Взяла для себе цікаву інформацію.

  • #8

    Яніна Дяченко (Monday, 18 January 2021 13:34)

    Дякую! Дуже актуальна на сьогоднішній час тема. Адже зараз вчителю потрібно не лише якісно організовувати роботу, бути мобільним, гнучким, швидко оволодівати новими знаннями та технологіями, а ще й враховувати психологічні особливості учнів під час дистанційного навчання. В статті добре розкриті ці проблеми і шляхи їх вирішення. Бажаю творчого підходу до дистанційного навчання, міцного здоров'я, гарного настрою кожного дня!

  • #7

    Віктория Качур (Monday, 18 January 2021 13:25)

    В статті цікаво та змістовно розкрито багато практичних аспектів щодо організації дистанційного навчання з урахуванням психолого-педагогічного супровіду. Є поради, які допоможуть педагогам!

  • #6

    Протасова Ольга Юріївна КЗ НВО ЗНЗ І-ІІІ ступенів #20 (Monday, 18 January 2021 13:19)

    Стаття дійсно є актульною на сьогоднішній день. Дистанційне навчання забезпечує постійний вчительський супровід, регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також надання їм підтримки в освітньому процесі. Тому повністю згодна з тим, що треба враховувати особливості учнів готуючи матеріал. А також, удосконалювати свої навички, адже тоді вчитель зможе досягти успіхів в системі дистанційного навчання. Дякую за корисну і цікаву статтю!

  • #5

    Олександра Гуріна (Monday, 18 January 2021 13:03)

    Сучасний педагог, в реаліях сьогодення, має бути не тільки вчителем, а й психологом, розумним і здатним зрозуміти, сучасним, харизматичним, справедливим. Будь-яка нова форма навчання, у тому числі дистанційна, вимагає створення психологічної бази, без якої не можна говорити про якість навчального процесу. Тому актуальність статті є на часі. Дякую, за корисний матеріал!

  • #4

    Цвєтанович Інна Володимирівна, вчитель-логопед НВО І-ІІІ ст. "Мрія" (Monday, 18 January 2021 10:52)

    Стаття є дуже актуальною. Дійсно, під час проведення дистанційних занять необхідно враховувати психологічні особливості сприймання та засвоєння навчального матеріалу учнями. Дякую, Анжело Сергіївно, за корисний матеріал. Творчих успіхів Вам!

  • #3

    Долматова Діана Трифонівна, практичний психолог, НВО I-III ст. Мрія (Monday, 18 January 2021 10:35)

    Так, дійсно. Під час проведення заняття необхідно враховувати, як вікові так і індивідуальні особливості учнів, обираючи різні види та форми завдань. Дякую за корисну та цікаву інформацію.

  • #2

    Віта Латушкіна НВО "Мрія" (Sunday, 17 January 2021 20:25)

    Технології дистанційного навчання дозволяють продовжити освітній процес під час карантину. Вчитель організовує навчальний процес з максимальним використанням освітніх онлайн та мультимедійних технологій, а тому він знаходиться в постійному розвитку та вдосконаленні своїх навичок роботи з різними платформами, сайтами та програмами. На даний час, стаття є дуже актуальною!!! Дякую, Анджело Сергіївно за корисний матеріал!!! Творчих успіхів Вам!!!

  • #1

    Тетяна Вдовиченко, НВОСЗНЗ 1 ступеня "Гармонія" - гімназія імені Т. Шевченка - ЦПВ "Контакт" (Sunday, 17 January 2021 19:32)

    Чи легко організувати дистанційну взаємодією із здобувачами освіти? Звісно, ні. Але це дійсно реально. І у цьому нам можуть допомогти мережеві технології, сучасний розвиток яких вражає та надихає на нестандартні рішення. У цьому плані неймовірно корисними є використання інтерактивних технологій. Анжела Сергіївна, в статті ви дійсно переконали, що вчитель в системі дистанційного навчання повинен постійно удосконалювати свої навички роботи з різними програмами та сайтами в мережі Інтернет та часто оновлювати навчальний матеріал. Дякую Вам за статтю!