Comments: 8 (Discussion closed)
  • #8

    Оксана Крамаренко, заступник директора КУ МЦПРПП, м. Кропивницький (Monday, 25 January 2021 12:36)

    Цінність даної роботи полягає в тому, що авторка запропонувала апробований практичний матеріал, а саме завдання та інтерактивні вправи, створені за допомогою інтернет-ресурсів. Досвід колеги цікавий, має практичне направлення. Дякую за цікаву роботу!

  • #7

    Надія Олексієнко (Saturday, 23 January 2021 21:37)

    Усе викладене автором статті, спонукає зробити висновок, що для прояву творчих здібностей учнів, учителю потрібно правильно організувати урок, продумати, як мотивувати і стимулювати дітей до творчості в умовах дистанційного навчання.
    Видно, що Вікторія Миколаївна планує свою роботу так, щоб кожна дитина розвивалася всебічно, і якщо в ній „дрімає” якийсь талант, то розкриває його на користь їй та іншим.
    Бажаю подальших творчих успіхів!

  • #6

    Тетяна Бобир (Friday, 22 January 2021 05:32)

    В статті чітко і послідовно розкрита необхідність формування творчої особистості на сучасному етапі розвитку суспільства. Зрозуміло, що саме людина, яка може приймати нестандартні рішення для розв'язання проблем, вміє працювати в команді, буде успішнішою за інших.
    Вдячна автору статті за надані посилання на платформи, де можна створювати інтерактивні вправи та завдання для дистанційного навчання, що наразі є дуже актуальним.
    Бажаю творчих успіхів та натхнення в роботі з дітьми!

  • #5

    Наталія Щербакова (Thursday, 21 January 2021 13:35)

    Дуже цікава стаття! Згодна з автором статті, розвиток творчих здібностей треба починати у ранньому віці. Головне -виявити, розкрити таланти, творчі та інтелектуальні здібності дитини у початковій школі, створити сприятливі умови для їх розвитку протягм наступних етапів навчання. Сподобалися завдання для активізації пізнавальної діяльності дітей. Бажаю Вікторії Миколаївні успіхів у роботі!

  • #4

    Левицька В.А. "Козацька гімназія" (Thursday, 21 January 2021 08:45)

    "Якщо ви хочете щастя для дітей, то готуйте їх не для щастя, а для творчої діяльності", –
    писав К. Д. Ушинський.Наше сьогодення не перестає досліджувати, розвивати і надихати  здібних, обдарованих дітей.Тому актуальною проблемою сьогодення є розкриття різних аспектів розвитку творчих здібностей учнів початкової школи.Саме цю важливу тему досліджує автор статті. Сучасні інтернет-ресурси дають можливість співпрацювати з учнями дистанційно та формувати творчого учня на уроках,зокрема на уроках української мови.Тільки творчий педагог може розвинути творчі можливості, творчі здібності дітей. Я бажаю Вікторії Миколаївні успіхів у творчій діяльності.

  • #3

    О. Інна (Wednesday, 20 January 2021 08:56)

    Автор статті розкриває необхідність формування творчої особистості, при цьому вдало наводить приклади розвитку творчих здібностей учнів початкової школи, враховуючи потреби сьогодення, що є актуальним на даний час. Використання інтернет - технологій, проведення уроків онлайн - ще один взірець творчого вчителя. Наснаги, співпраці в партнерстві " учень - вчитель-батьки".

  • #2

    Oksana (Tuesday, 19 January 2021 15:36)

    Тема, яку досліджує автор, є дуже важливою. Творчий розвиток дитини і дійсно впливає на розвиток особистості в цілому. Навіть під час дистанційного навчання вчитель продовжує розвивати творчі здібності, використовуючи для цього сучасні інтернет-ресурси та цікаві вправи.

  • #1

    kasyanenko.valentine@gmail.com (Monday, 18 January 2021 16:39)

    У наданій для розгляду статті автор досліджує умови розвитку творчих здібностей школярів , аналізує зв"язок між вивченням предмету та розвитком особистості. Автор використовувала праці вітчизняних та закордонних науковців, які досліджують цю тематику. Козицька В.М. розглядає зазначену тему в теоретичній та практичній площинах.
    Текст статті засвідчує високий рівень підготовки автора, її володіння технікою науково - аналітичного пізнання та практичного втілення теоретичних напрацювань. Викладення матеріалу є логічним та аргументованим.