Comments: 19 (Discussion closed)
  • #19

    Наталія Коваленко (Tuesday, 26 January 2021 20:26)

    Впровадження елементів дистанційної форми навчання в школі є необхідною умовою для досягнення сучасного рівня якості освіти у поєднанні як традиційних так і сучасних методів. Дякую за цікавий матеріал.

  • #18

    Світлана Ковальчук КЗ "Козацька гімназія" (Sunday, 24 January 2021 18:32)

    Дякую автору за практичні поради! Дійсно, за допомогою онлайн платформ та сервісів можна організувати по-справжньому якісне навчання. Автор статті доступно розповіла про ті, які можна використовувати під час дистанційного навчання у початковій школі. Детально окреслила їх функціонал та можливості. Головне для вчителя – обрати найзручніші для викладання, діагностики, спілкування з учнями та їх батьками. Бажаю Ірині Володимирівні подальших успіхів у роботі!

  • #17

    Олена Медведєва (Saturday, 23 January 2021 19:14)

    Матеріал доступний і зрозумілий. Це-путівник вчителя в організації дистанційного навчання. Дякую!

  • #16

    Гулевич Ганна (Saturday, 23 January 2021 16:26)

    Дякую Вам. Стаття - цікава, змістовна, актуальна. Технології не стоять на місці. З їхньою допомогою дійсно набагато легше організовувати навчальний процес. Ваша стаття була дуже корисною. Успіхів та творчої наснаги!

  • #15

    Рибаченко Інна (Saturday, 23 January 2021 16:15)

    Дякую за цікаву та змістовну статтю про розвиток інформаційних технологій, за практичні поради щодо дистанційної освіти. Творчої наснаги та успіхів!

  • #14

    Тетяна Андрєєва (Saturday, 23 January 2021 14:35)

    Дякую вам, Ірино Володимирівно, за цікаву та змістовну статтю! На даний час сучасні технології, інтернет призвели до появи нових способів осввти-дистанційного навчання. А завдяки освіченим та відданим своїй справі вчителям із такою системою школам набагато легше організувати дистанційне навчання. На даному етапі дистанційна освіта є актуальною та займає своє соціально-значуще в системі освіти. Творчої наснаги та успіхів !

  • #13

    Маржан Алла. КЗ НВО СЗНЗ І ст. "Гармонія" - гімназія ім. Т.Шевченка - ЦПВ "Контакт" (Friday, 22 January 2021 19:49)

    Дякую, Ірино Володимирівно, за корисні поради. Дуже влучно окреслено в статті використання та доцільність різних платформ для дистанційного навчання. Головне для вчителя - обрати ті сервіси для навчання та подання матеріалу, щоб був зворотній зв'язок з учнями. Успіхів та натхнення!!!

  • #12

    Гага Олена Андріївна, НВК ЗОШ І-ІІ ступенів № 34 - економіко-правовий ліцей "Сучасник" - ДЮЦ (Friday, 22 January 2021 08:27)

    На сьогоднішній день перспективність розвитку дистанційного навчання набирає обертів не тільки в Україні, а й по всьому світу.
    Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології та інструменти, про найдієвіші з них зазначено у статті. Визначено основні риси та переваги дистанційного навчання. Дякую автору за цікаву та актуальну статтю.

  • #11

    Гвардіонова Олена, НВОСЗНЗ І ступеня "Гармонія" - гімназія імені Т. Шевченка - ЦПВ "Контакт" (Thursday, 21 January 2021 19:24)

    Ірина Володимирівна детально пояснила сутність дистанційного навчання, принципи діяльності учнів та вчителя в цьому процесі. Також були зазначені дієві платформи для реалізації такої форми навчальної діяльності. Колегам були надані практичні поради з використання цих сервісів для синхронного та асинхронного навчання. Стаття і поради з практичного досвіду будуть цікавими як молодим педагогам, так і тим, хто шукає нових інструментів для власної роботи. Бажаю творчої наснаги колезі і на майбутнє.

  • #10

    Олена Жигун НВК №34 Ліцей Сучасник (Thursday, 21 January 2021 12:41)

    Дякую, колего, за таку змістовну інформацію. Дистанційне навчання в наш час дуже важлива та нова тема. Нові знання, детальна інфармація та мотивація до кращого викладу матеріалу. Дуже цікава стаття.

  • #9

    Щербина Вікторія Сократівна (Tuesday, 19 January 2021 20:47)

    Дякую колезі за цікаву та корисну інформацію. В сучасному навчальному процесі дуже важливим є вміння користуватися різноманітними платформами, особливо під час дистанційного навчання.

  • #8

    Орлова Ірина (Tuesday, 19 January 2021 13:38)

    Вчитель - це не професія, це покликання. Вчитель не лише вчить, а ще й сам постійно вчиться. Саме проведення уроків в дистанційному або змішаному режимі змусило багатьох вчителів "відкрити" для себе багатий світ онлайн-інструментарію. Дякую автору за змістовне висвітлення рис дистанційного навчання. Бажаю творчого натхнення.

  • #7

    Кокош Олена (Tuesday, 19 January 2021 11:47)

    Дякую автору за змістовний і цікавий матеріал, особливо щодо практичної сторони реалізації синхронного і асинхронного дистанційного навчання. Бажаю успіхів та наснаги у роботі!

  • #6

    Каріна Мошак (Tuesday, 19 January 2021 11:38)

    Для будь-якого навчання комунікація є невід’ємним складником. Вищезгадані платформи цьому сприяють, адже спрямовані на спілкування між вчителем та учнями. Дякую за потрібну інформацію!

  • #5

    Лариса Радченко (Tuesday, 19 January 2021 10:47)

    Перелічені в статті навчальні платформи дуже зручні і популярні. Вони допомагають вчителеві організувати і провести дистанційний урок. Це інструменти, які дозволяють пришвидшити комунікацію з учнями при дистанційному навчанні. Дякую за корисну інформацію!

  • #4

    Гришко Лариса (Tuesday, 19 January 2021 10:21)

    Чи можливо організувати в початковій школі дистанційне навчання, яке було б цікавим, ефективним, мотивуючим? Та ще й у такому форматі- через екран, без прямого контакту з вчителем-мамою?)))
    Як виявилось- можливо! Звичайно, вчителю приходиться ще більше вигадувати завдань, які зацікавлюють, мотивують не тільки дитину, а й всю родину),використовувати інтерактивні технології,обрати зручну платформу для проведення уроку чи виховного заходу.
    Дякую за корисну , змістовну та актуальну в наш час статтю!

  • #3

    Громова Наталія (Tuesday, 19 January 2021 09:00)

    Використання інтерактивних технологій в умовах змішаного навчання дозволяє максимально зацікавити учня. Дякую за корисну інформацію.

  • #2

    Оксана Крамаренко, заступник директора КУ МЦПРПП, м. Кропивницький (Monday, 18 January 2021 20:58)

    У своїй роботі пані Ірина окреслила головні переваги дистанційної форми навчання та чітко визначила характерні риси дистанційного навчання. Платформи, запропоновані колегою, дійсно є найбільш затребувальними у дистанційному форматі навчання. Стаття цікава, актуальна, заслуговує на увагу колег. Дякую за представлений матеріал!

  • #1

    Агеєнко Ольга (Monday, 18 January 2021 09:05)

    Дякую за надання стислої та зрозумілої характеристики основних навчальних платформ, що зручні у використанні під час дистанційного навчання. Це дозволяє обрати найдоцільнішу на даний момент навчання. Детально викладені переваги асинхронного навчання, повністю погоджуюсь з цим, але така форма вимагає від дитини високого рівня самоорганізації, а цим відзначається не так багато учнів початкової школи, тому дійсно, роль мотивації та підтримки дуже важлива.