Comments: 19 (Discussion closed)
  • #19

    Мельник Тетяна Олександрівна, НВО №25 (Thursday, 28 January 2021 16:05)

    Дякую за цікаву, змістовну статтю. Організація дистанційного навчання на zoom–платформі - ефективний і універсальний спосіб "живої взаємодії" з учнями. А Check-list для WOW-ONLINE та добірка прийомів роботи з власного досвіду підкреслює, що Тетяна Миколаївна - творчий учитель, що майстерно володіє сучасними інструментами навчання.

  • #18

    Валентина Онищенко,НВО 25 (Wednesday, 27 January 2021 17:33)

    Відеоконференція - один з найуспішніших прийомів в умовах дистанційного навчання.Дякую за добірку засобів і прийомів,які урізноманітнюють і роблять цікавим навчання у початковій школі.

  • #17

    Аліна Яблонська, НВО №25 (Wednesday, 27 January 2021 02:22)

    Дякую автору за "Check-list для WOW-ONLINE" тепер він завжди під рукою. Ці «10 рятувальних кругів» для дистанційної освіти, що на перший погляд здаються досить банальними, які кожен вчитель розуміє, мають полегшити організацію он-лайн уроків як для вчителя, так і для учнів. Тепер кожен володіє алгоритмом дій, який можна адаптувати під будь-яку зручну платформу.

  • #16

    Васільєв Ярослав, НВО №25 (Tuesday, 26 January 2021 18:30)

    В статті детально розглянуто питання організації дистанційного навчання та особливості інноваційних педагогічних технологій на сучасному етапі розвитку системи освіти в Україні. Було дуже цікаво дізнатися про можливості онлайн навчання та ознайомитися із власними прикладами застосування дистанційних прийомів під час проведення уроку. Дякую за чудову роботу та бажаю успіхів в подальшій праці)

  • #15

    Наталія Морович КЗ"Бобринецьке НВО" (Sunday, 24 January 2021 20:43)

    Під час роботи на платформі Zoom в період дистанційного навчання виникає ряд проблем і запитань. Стаття Тетяни Миколаївни знайомить з прийомами організації онлайн уроків для вчителя та учнів, які допоможуть зробити ефективним навчання. Дякую, що поділились власним досвідом. Знайшла цікаві ідеї для організації своєї роботи в Zoom.

  • #14

    Аеліта Варданян, НВО №25 (Saturday, 23 January 2021 13:49)

    Сучасні діти - “Цифрове покоління”, яке вміло використовує новітні технології, й очікує на їх постійну доступність у всіх аспектах життя. Учні хочуть навчатися швидко, ефективно та мобільно. Так, сьогодні технології стали повноцінною частиною навчального процесу. Дякую Тетяні Миколаївні за вдале розкриття специфіки організації навчання в умовах карантину й підкреслення цінності емоційного зв'язку, який дуже потрібний здобувачам освіти в незвичайних умовах навчання. Дякую за змістовну статтю .

  • #13

    Алла Жигалюк КЗ "Бобринецьке НВО" м. Бобринець (Friday, 22 January 2021 19:18)

    Робота дуже актуальна. Відповідає викликам сьогодення - пошуку оптимальних та ефективних інструментів для дистанційного навчання. Матеріал викладено цікаво, доступно, лаконічно. Особливо сподобалися "активашки". Обов'язково використаю у своїй роботі! Подяка автору та побажання подальших успіхів!

  • #12

    Тетяна Чередник НВО № 25 (Friday, 22 January 2021 19:06)

    Змістовна стаття! Час не стоїть на місці, а вимагає від вчителя постійного розвитку і навчання, вдосконалення його творчості і наполегливості. Це те,що бере вчитель з собою, намагаючись передати свої знання, вміння і навички своїм учням.Тетяно Миколаївно, бажаю Вам успіхів у подальшій роботі!

  • #11

    Тетяна Ратушняк НВО №25 (Wednesday, 20 January 2021 11:26)

    Дуже змістовна стаття, яка допоможе вчителю ефективно організовувати свій урок. Погоджуюсь з Тетяною Миколаївною, що вчитель є організатором освітнього процесу незалежно від форми викладання і його основною метою є пробудити і підтримати прагнення дітей до пізнання. Чим цікавіше дітям буде навчатися (незалежно від форми навчання), тим вищим буде результат. Для себе виділила «10 рятувальних кругів» для дистанційної освіти, деякі фішки ("Листи активашки-посміхашки», "Таємний бокс"). Дякую за цікавий матеріал та бажаю творчих успіхів.

  • #10

    Марія Мельник (Tuesday, 19 January 2021 21:48)

    Тетяна Миколаївна у статті показує, які прості речі допоможуть дистанційне навчання зробити ефективним та ненапруженим і що важливу роль для проведення дистанційного навчання відіграє активізація уваги учнів під час роботи.
    Дякую за цікаву і змістовну статтю. Бажаю творчих успіхів.

  • #9

    Отряжа Ніна НВО № 25 (Tuesday, 19 January 2021 20:18)

    Дуже цікава та змістовна стаття, яка показує творчу працю вчителя, вміння педагога налаштовувати та заохочувати своїх учнів до здобуття знань. Тетяна Миколаївна ділиться своїм досвідом, показує творчий підхід до викладання матеріалу. Для себе знайшла цікавинки, які використовуватиму в роботі. Дякую . Творчих Вам успіхів.

  • #8

    Наталія Даниленко, НВО №25 (Tuesday, 19 January 2021 18:20)

    Для забезпечення повноцінного освітнього навчального процесу на відстані, окрім технічного інструментарію, вчителю необхідно володіти низкою професійних та особистих компетентностей, які дозволять зацікавити, організувати учнів на початковому етапі та втримати їхню увагу аж до завершального. Тетяна Миколаївна у своїй статті ділиться цікавим матеріалом, який допоможе дистанційне навчання зробити ефективним і ненапруженим. Дякую колезі за творчий підхід, бажаю успіхів у роботі.

  • #7

    Ірина Повшебна , НВО № 25 (Tuesday, 19 January 2021 17:23)

    Робота вчителя і без карантинного режиму достатньо складна. Перехід на дистанційне навчання - стрес і для вчителя, і для учнів. Тетяна Миколаївна розповіла , як цікаво можна організувати навчальний процес . Сподобались "рятувальні круги", "листи-активашки". Дякую , бажаю успіхів у роботі!

  • #6

    Людмила Журавльова, НВО №25 (Monday, 18 January 2021 21:57)

    Дякую, Тетяно Миколаївно, за змістовну та дуже корисну статтю.
    В умовах переходу на формат онлайн-навчання виникла потреба використання засобів з функціями групових чатів та конференцій. Погоджуюся з вами, що одним з інструментів, найбільш пристосованим для навчання та зручним у використанні, є програма Zoom. Сподобався чек-ліст. Візьму собі для використання в роботі.

  • #5

    Богодіст Людмила КЗ "Завадівська гімназія" (Monday, 18 January 2021 18:32)

    Дякую за статтю. Цікаво було дізнатися про нові фішки, які можна використовувати під час онлайнуроків.

  • #4

    Сніжана Торжинська, НВО №25 (Monday, 18 January 2021 12:17)

    У своїй статті Тетяна Миколаївна наголошує, що вчитель є організатором освітнього процесу незалежно від форми викладання, та його основною метою є пробудити і підтримати прагнення дітей до пізнання. Я повністю розділяю думку автора. Багато корисної інформації знайшла для себе і буду впроваджувати в своїй практиці. Колезі творчих злетів та нових ідей!

  • #3

    Агеєнко Ольга НВК "Кіровоградський колегіум" (Monday, 18 January 2021 11:36)

    Чудова стаття, що стане в пригоді кожному, хто стикнувся з дистанційним навчанням. " 10 рятувальних кругів" - практичні поради, що полегшать роботу як вчителю, так і учням. Прийоми для покращення мотивації актуальні і зрозумілі. Запропонований автором чек - лист зручний для використання при організації дистанційного навчання, допоможе зосередитись на головному, не пропустити важливих деталей. Дякую за статтю, обов'язково скористаюсь посиланням на ресурс з zoom- викладання.

  • #2

    Галина Прокопенко, НВО №25 (Monday, 18 January 2021 10:58)



    Тетяна Миколаївна у своїй статті довела, що дистанційне навчання базується на принципі гнучкості місця, часу, темпу та траєкторії навчання. Наголосила на необхідності використовувати ці переваги. На прикладах показала можливість впливати на деякі аспекти навчання, які підвищують внутрішню мотивацію учнів. Також показала, що варто дати учням вибір у тому, які завдання виконувати (наприклад, 3 з 5 запропонованих), у якому порядку, за яким розкладом (у межах навчального тижня). Самостійна відповідальність за власну навчальну траєкторію формується поступово, тому варто нарощувати автономність у процесі навчання. Дякую. Успіхів у професійному зростанні!

  • #1

    Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 16 January 2021 09:42)

    Згодна з Тетяною Миколаївною, що у дистанційному режимі багато видів традиційної мотивації працюють не так ефективно, як в очній школі. Хочу наголосити на важливості «10 рятувальних кругів» для дистанційної освіти, які окреслила автор статті. Ці, на перший погляд, прості речі полегшують організацію он-лайн уроків для вчителя і для учнів. Адже, дистанційне навчання дасть результати, лише якщо буде посильним для всіх учасників освітнього процесу.