Comments: 10 (Discussion closed)
  • #10

    Аліна Яблонська, НВО №25 (Wednesday, 27 January 2021 02:33)

    Змішане навчання довело свій ефективний підхід у корпоративному навчанні поєднанням переваг навчання в класі й он-лайн навчання. Саметому,воно має всі можливості має зайняти своє місце в системі освіти, оскільки при грамотній організації ми зможемо забезпечувати більш якісну освіту, котра зможе відповідати вимогам сучасного суспільства. Ключем до змішаного навчання слугує правильний вибір соціальних сервісів та платформ, ретельного планування та розробки.

  • #9

    Васільєв Ярослав, НВО №25 (Tuesday, 26 January 2021 18:25)

    Чудова стаття, яка демонструє плюси та мінуси дистанційного навчання на противагу традиційній системі освіти. Я повністю з Вами згоден, що обов'язково потрібно поєднувати ці дві системи освіти, адже на сучасному етапі розвитку ІКТ технологій та нового покоління, яке росте з використанням гаджетів та інтернет ресурсів "Змішане навчання" це те, що потрібно. Тому, я повністю підтримую автора та бажаю успіхів в подальшій праці)

  • #8

    Олена Чеботарьова НВО№25 (Saturday, 23 January 2021 20:42)

    Дякую за змістовну статтю. На мою думку майбутнє саме за змішаним навчанням. Бажаю Вам успіхів!

  • #7

    Тетяна Чередник НВО № 25 (Saturday, 23 January 2021 11:41)

    Сучасний рівень якості освіти вимагає від вчителя змін. В статті вказано, яким шляхом потрібно рухатися тим педагогам, які свою роботу присвячують дітям. Час плине дуже швидко, тому і зміни, які відбуваються в освіті просто необхідні. Ірино Сергіївно, бажаю Вам успіхів у подальшій роботі.

  • #6

    Тетяна Тараненко НВО № 25 (Saturday, 23 January 2021 09:26)

    Погоджуюся з Іриною Сергіївною, що технологія змішаного навчання цілком є результативною при тісній співпраці учителя - наставника, учнів - здобувачів освіти та батьків - однодумців. Тому цілком погоджуюся з автором статті, що впровадження елементів дистанційної форми та змішаного навчання в школі є необхідною умовою для досягнення сучасного рівня якості освіти. Успіхів колезі!

  • #5

    Тетяна Ратушняк НВО №25 (Wednesday, 20 January 2021 11:02)

    Дякую за змістовний та цікавий матеріал. В сучасних реаліях дистанційна освіта відіграє дуже важливу роль. Погоджуюсь, що для дистанційного навчання дуже важливий зв’язок з учнем. Ірина Сергіївна в своїй статті показала, як поєднує теоретичний матеріал з цікавими практичними завданнями, що дає можливість розвивати як інтелектуальні здібності, так і творчі за допомогою різних електронних джерел.

  • #4

    Марія Мельник (Tuesday, 19 January 2021 22:23)

    Згодна з Іриною Сергіївною ,що головне завдання дистанційного завдання- розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів та програм. У статті автор показує, як комбінує невеликі теоретичні блоки з цікавими завданнями. Дуже цікава і змістовна стаття.

  • #3

    Отряжа Ніна НВО № 25 (Tuesday, 19 January 2021 21:04)

    Ірина Сергіївна проаналізувала важливість дистанційного навчання в системі освіти.Сучасні учні хочуть навчатися швидко, ефективно та мобільно. Один із способів надати їм таку можливість - запроваджувати систему змішаного навчання. Вчителю важливо навчитись поєднувати різні способи подачі матеріалу, види роботи з використанням освітніх ресурсів та програм , доступних в Інтернеті , які можуть бути одним із засобів дистанційного навчання, адже їх дані допоможуть створити повну інформаційну картину з питань, що цікавлять дитину.

  • #2

    Галина Прокопенко, НВО №25 (Monday, 18 January 2021 10:47)

    Ірина Сергіївна у своїй статті розкрила, що система дистанційної освіти може і повинна зайняти своє місце в системі освіти, оскільки при грамотній її організації вона може забезпечувати якісну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства сьогодні.

  • #1

    Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 16 January 2021 11:13)

    Згодна з Іриною Сергіївною, що для дистанційного навчання дуже важливий зв’язок з учнем, бо сучасне навчання тяжіє до індивідуалізації. Дистанційне навчання дозволяє реалізувати такі принципи: доступність навчання, індивідуальна спрямованість навчання, урахування індивідуальних психологічних особливостей, індивідуальний темп навчання; розвиток інформаційної культури, навичок роботи із сучасними засобами інформатизації і телекомунікації; соціалізація навчання, врахування особистісно-комунікативних особливостей учнів.