Comments: 17 (Discussion closed)
  • #17

    Валентина Онищенко,НВО 25 (Wednesday, 27 January 2021 17:39)

    У статті представлена добірка цікавих методів ,прийомів та вправ,які дозволяють полегшити дистанційне навчання для учнів початкової школи .Тетяно Георгіївно,дякую,що поділилися досвідом,обов'язково використаю "родзинки" для проведення онлайн -уроків.

  • #16

    Аліна Яблонська, НВО №25 (Wednesday, 27 January 2021 02:03)

    Дякую, за детальний аналіз та опис свого досвіду. Впевнена Ваша стаття надихне решту вчителів застосовувати "успішні" технології та інформаційні ресурси і надалі в своїй роботі, для розширення меж звичного уроку, а не лише як вимушену необхідність під час дистанційного навчання.

  • #15

    Платон Алла НВО № 25 (Tuesday, 26 January 2021 20:01)

    Дякую за статтю! Мотивація досягнення реалізується в успішності освітньої діяльності учнів. Учні, орієнтовані на успіх, частіше досягають своїх цілей.Згодна з автором, що завдання сучасного вчителя- зробити матеріал максимально доступним, цікавим, наочним і таким, що стимулюватиме до разширення знань .В основу дистанційного навчання покладено використання сучасних інформаційних технологій.Тетяна Георгієвна пошагово висвітила зі свого досвіду ці питання, цікаво розповіла , як організувати дистанційні онлайн уроки. Бажаю успіху та нових звершень!

  • #14

    Васільєв Ярослав, НВО №25 (Tuesday, 26 January 2021 18:19)

    Стаття досить цікава та актуальна, яка розкриває зміст дистанційного навчання та використання його в педагогічній практиці самого вчителя. І так дійсно, це нове покоління, яке змушує вчителя весь час прогресувати та навчатися чогось нового. Рік назад Ми і представити не могли, що ми зможемо давати уроки онлайн, використовувати ІКТ під час вивчення нового матеріалу та перевірки знання, а сьогодні це вже звична справа. Тому, дякую за статтю і бажаю нових звершень)

  • #13

    Анна Сойченко,НВО № 25 (Sunday, 24 January 2021 16:18)

    В сучасному світі з’явилось покоління, яке не тільки вміло використовує новітні технології, але й очікує на їх постійну доступність у всіх аспектах життя. Сучасні діти хочуть навчатися швидко, ефективно та мобільно.Сучасні вчителі мають самі володіти тими навичками, якми оволодівають наші діти з раннього дитинства. Тому вчитель повинен сам увесь час розвиватись.Стаття актуальна,сучасна,креативна.Дякую автору за поширення власного досвіду.

  • #12

    Тетяна Тараненко НВО № 25 (Saturday, 23 January 2021 09:20)

    Тетяна Георгіївна змістовно висвітила актуальні питання щодо організації дистанційного навчання в початкових класах очима вчителя-практика. Враховуючи вікову психологію учнів Z-покоління сучасні вчителі мають самі володіти тими навичками, якми оволодівають наші діти з раннього дитинства. Постійний рух уперед вчителя - запорука успіху учнів. Дякую колезі за корисну інформацію!

  • #11

    Панежа Надія НВО №25 (Friday, 22 January 2021 21:34)

    Дякую Тетяні Георгіївні за цікаву і змістовну статтю! Розкрито багато практичних аспектів організації дистанційного та змішаного навчання у початковій школі. Творчої наснаги Вам та нових відкриттів!

  • #10

    Людмила Ткаченко (Thursday, 21 January 2021 22:05)

    Дякую за цікаву статтю . Узнала про платформами 1- це онлайн платформа Vchy.com.ua. Це платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в інтерактивній формі. 2 - платформа -Wizer.me. Обов'язково познайомлюся .
    Бажаю успіхів!

  • #9

    Людмила Журавльова, НВО №25 (Thursday, 21 January 2021 21:07)

    До карантину дистанційне навчання в системі освіти можна було побачити хіба що на офіційних паперах або в окремих спеціалізованих закладах. Сьогодні – це щоденні реалії кожної школи, які вимагають від учителів знань відповідних норм права. А від учнів – розуміння того, що відбувається. Тетяна Георгіївна поділилася своїм педагогічним досвідом. Описала платформи якими вчителька користується реалізовуючи дистанційне навчання. Стаття актуальна. Дякую!

  • #8

    Тетяна Ратушняк НВО №25 (Wednesday, 20 January 2021 11:46)

    Погоджуюсь з Тетяною Георгіївною, що дистанційне навчання дає результати, лише якщо є посильним для всіх учасників освітнього процесу. Дякую за корисну та змістовну статтю. Колега поділилася власним досвідом про організацію своєї роботи під час дистанційного навчання; показала, як ефективно організовувати навчальний процес; як заохочувати учнів, адже учні, орієнтовані на успіх, частіше досягають своїх цілей. Бажаю творчих успіхів.

  • #7

    Отряжа Ніна НВО № 25 (Tuesday, 19 January 2021 20:07)

    Погоджуюсь з автором статті, що дистанційне навчання дасть результати, лише якщо буде посильним для всіх учасників освітнього процесу. Тетяна Георгіївна в своїй статті, детально описуючи власний досвід, показала як правильно організувати навчальний процес в умовах дистанційного навчання, зацікавити дітей. Дякую за пізнавальну і корисну статтю. Бажаю успіхів в роботі.

  • #6

    Наталія Даниленко, НВО №25 (Tuesday, 19 January 2021 18:43)

    Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, комунікувати з учнями на відстані, надихати та мотивувати їх до навчання, допомагати батькам – це ті навички, якими тепер на додаток мають володіти наші вчителі. Тетяна Георгіївна у статті поділилася власним досвідом з організації дистанційного навчання. Дякую за корисну інформацію та практичні підказки. Творчих успіхів!

  • #5

    Марія Мельник, НВО №25 (Tuesday, 19 January 2021 18:34)

    У своїй статті Тетяна Георгіївна розповіла, як цікаво, доступно, ефективно проводити уроки під час дистанційного навчання, як забезпечити максимальну ефективність навчання для кожного учня.
    Дякую автору статті за цікавий і корисний матеріал. Бажаю творчих успіхів.

  • #4

    Ірина Повшебна , НВО № 25 (Tuesday, 19 January 2021 17:06)

    Дистанційне навчання - це насамперед навчання. Тому процес організації і теорії навчання нікуди не діваються, просто з'являється інший спосіб зв'язку. Тетяна Георгіївна розповіла , як можна організувати навчання та зацікавити учнів. Бажаю автору статті успіхів у роботі!

  • #3

    Сніжана Торжинська, НВО №25 (Monday, 18 January 2021 12:17)

    У своїй статті Тетяна Георгіївна написала , що самостійне придбання знань не повинне носити пасивний характер, а навпаки, здобувач освіти із самого початку має бути залучений до активної пізнавальної діяльності, що не обмежується оволодінням знаннями, проте неодмінно передбачає їх застосування для розв'язання різноманітних проблем навколишньої дійсності. Я погоджуюсь з автором. І хочу побажати успіхів у роботі!

  • #2

    Галина Прокопенко, НВО № 25 (Monday, 18 January 2021 10:43)

    У своїй статті Тетяна Георгієвна розповіла про покоління, яке не тільки вміло використовує новітні технології, але й очікує на їх постійну доступність у всіх аспектах життя. Сучасні діти хочуть навчатися швидко, ефективно та мобільно. Тому треба створити такі умови, щоб дитина могла навчатися вдома, а завдання вчителів — навчати і давати зворотний зв’язок. Успіхів у роботі!

  • #1

    Ада Левшун, НВО №25 (Saturday, 16 January 2021 11:17)

    Сучасні діти хочуть навчатися швидко, ефективно та мобільно. Тетяна Георгіївна демонструє нам, учасникам вернісажу педагогічних знахідок, калейдоскоп прийомів, які вона використовує в своїй педагогічній діяльності.
    Важливо, щоб той, хто навчається, зумів самостійно здобувати знання з допомогою різноманітних джерел інформації, і з цією інформацією зміг працювати в зручний для нього час, використовуючи різні способи пізнавальної діяльності. Самостійне придбання знань не повинне носити пасивний характер, а навпаки, здобувач освіти із самого початку має бути залучений до активної пізнавальної діяльності.