Comments: 35 (Discussion closed)
  • #35

    Оксана Стрюкова, КУ МЦПРПП м.Кропивницького (Saturday, 30 January 2021 14:37)

    Актуальна, цікава і змістовна стаття. Колегами-практиками розкрито практичні аспекти організації дистанційного навчання з першокласниками. Дійсно, для будь-якого навчання комунікація є невід’ємним складником навчального процесу, а від рівня комунікації залежить ефективність. Щиро дякую! Успіхів та натхнення!!

  • #34

    Коротенко Наталія, НВО І-ІІІ ст. "Мрія" (Saturday, 30 January 2021 07:19)

    Дякую пані Оксано та пані Тетяно за змістовну статтю, за правильні акценти. Погоджуюсь на всі 100 %, що якість дистанційного навчання першокласників залежить не тільки від педагогічної майстерності вчителів та їх вміння адаптуватися до нових умов, а й від батьків. Це складно, але можливо. Бажаю творчої наснаги та оптимізму авторам.

  • #33

    Оксана Тертиця, Завадівська гімназія (Thursday, 28 January 2021 13:24)

    В умовах сьогодення перехід на дистанційне навчання є необхідним і єдино можливим виходом. На вимогу часу довелось швидко шукати ефективні шляхи дистанційної комунікації з учнями початкових класів. Тому матеріали, викладені у статті, наразі є актуальними. Це допоможе створити якнайкраще умови для організації дистанційного навчання з молодшими школярами, особливо першого циклу навчання та налагодити взаємодію з родинами. Дякую за цікаву та змістовну статтю.

  • #32

    Віра Купріянова, Гімназія імені Олександра Пушкіна (Thursday, 28 January 2021 10:07)

    Цілком погоджуюсь з думкою авторів статті про важливість співпраці з батьками у організації ефективного дистанційного навчання. Корисні практичні поради використаю і з учнями другого класу. Щиро дякую! Здоров'я Вам і творчих успіхів!

  • #31

    Сємідєтна Альбіна, Завадівська гімназія (Thursday, 28 January 2021 09:18)

    Організація дистанційного навчання для найменших школярів - це один з найбільших викликів сьогодення. Першачки ще не є достатньо організованими, щоб вчитися самостійно. Тому, беззаперечно, саме від майстерності вчителя та тісної співпраці з батьками залежить успіх у навчанні.

  • #30

    Граждан Світлана Олександрівна НВК"Кіровоградський колегіум" (Wednesday, 27 January 2021 17:01)

    Стаття на цей час актуальна та пізнавальна. Змішане навчання - на спільне та на самостійне навчання. Це співпраця учнів та вчителя , де вчитель обирає додаткові матеріали. Дякую авторам за цікаві практичні поради , обов'язково ними скористаюся.

  • #29

    Петренко К. П. " НВК Кіровоградський колегіум" (Wednesday, 27 January 2021 16:29)

    Дякую авторам за практичні поради які можна застосувати в роботі. Дистанційне навчання стало невід'ємною частиною нашого сьогодення. Матеріал статті допоможе якісніше і різноманітніше працювати в режимі онлайн.

  • #28

    Медведенко Надія Петрівна, заступник директора, НВК №34 (Wednesday, 27 January 2021 15:34)

    Стаття пізнавальна, цікава. Дистанційне навчання актуальне сьогодні, дає можливість правильно вибирати форми, методи, технології дистанційного навчання. Інформація цікава те тільки для вчителів початкової школи, а й інших категорій учителів. Дякую колегам за поради та змістовну статтю.

  • #27

    Наталія Коваленко (Tuesday, 26 January 2021 20:37)

    Дякую авторам за цікавий матеріал. Зараз працюю з першокласниками- своєчасні та дієві поради фахівців-практиків.Поради та інформацію обов'язково використаю в роботі. Дякую!

  • #26

    Зозуля Юлія Анатоліївна (Tuesday, 26 January 2021 18:32)

    Стаття надзвичайно глибока, актуальна. Впевнена, що кожен педагог може взяти собі на замітку певні практичні поради від фахівців -практиків. Це і ефективна співпраця з батьками, розклад уроків, різні режими (синхронний/асинхронний), цікаві платформи для вчителів, ефективна подача навчального матеріалу. Дякую за цікаву статтю!

  • #25

    Марченко Ірина, заступник директора з НВР, ЗОШ № 4 (Tuesday, 26 January 2021 16:29)

    Дякую авторам за надзвичайно актуальну і пізнавальну статтю. Дистанційне навчання стало великим викликом для всіх вчителів, а особливо для вчителів перших класів, адже першачки ще не є достатньо організованими, щоб вчитися самостійно. Тому, на мою думку, ця стаття буде надзвичайно корисною вчителям , які навчають першокласників, адже автори надали практичні поради стосовно організації освітнього процесу в онлайн-форматі: тривалості занять, створенню ефективної презентації, форм організації дистанційного уроку . Але і вчителі інших категорій почерпнуть для себе багато корисного в питанні організації співпраці з батьками, використання віртуальних дошок, способів подачі інформації, мотивації учнів. Ще раз дякую за дієві поради!

  • #24

    Наталя Бабіч, консультант КУ МЦПРПП (Monday, 25 January 2021 09:54)

    Стаття авторів є корисною не лише для освітнян початкової ланки. На мою думку, деякі аспекти, підходи до організації дистанційного освітнього процесу, особливості комунікаційної взаємодії, уроки в онлайн форматі, створення ситуації успіху та співпраця з батьками є актуальними і в дошкіллі. Практична спрямованість матеріалу, дає змогу педагогу вибудувати власну траєкторію професійного зростання, окреслює нові можливості до саморозвитку та вдосконалення, що забезпечить відмінний результат у підвищенні рівня знать учнів. Автори надають педагогу ефективні лайфхаки - це прекрасна можливість не тільки не відставити від шкільної програми, але й рухатись вперед у своїх знаннях та підкорювати нові вершини.

  • #23

    Олена Єрьоменко, НВО "СЗНЗ Іст. "Гармонія"-гімназія ім. Т. Шевченка-ЦПВ "Контакт" (Sunday, 24 January 2021 09:45)

    Дуже актуальний матеріал для вчителів перших класів. Багато корисних порад для організації дистанційного навчання. Дуже важливі поради із співпраці з батьками першокласників. Бажаю успішної роботи і нових знахідок.

  • #22

    Людмила Ткаченко СДНЗ#65 (Saturday, 23 January 2021 20:05)

    У своїй  статті основну увагу приділили соціальній значущості і необхідності переходу до новітніх Інтернет-технологій, створенні продуктивного освітньоінформаційного середовища шляхом максимального залучення батьків як безпосередніх суб’єктів навчання й виховання дітей. Ваші поради щодо організації дистанційної комунікації з учнями початкової школи, зокрема перших класів дуже цікаві і корисні. Цікаво переглянути Ваш Padlet Бажаю успіхів!

  • #21

    Світлана Цуркан, НВО №32 (Friday, 22 January 2021 17:46)

    Дякую авторам за практичні поради щодо організації дистанційного навчання першокласників. Згодна, що для учнів молодшого шкільного віку максимально значимою є мотивація. І, важливу роль у цьому відіграє вчитель. Вважаю, що правильно і грамотно організована робота дасть гарні результати.

  • #20

    Галина Прокопенко, НВО №25 (Friday, 22 January 2021 16:44)

    Стаття дуже актуальна і цікава. Автори звернули увагу на упровадження дистанційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів, а саме: комунікація із учнями та батьками перших класів. Поради та інформацію обов'язково використаю в роботі. Дякую!!!

  • #19

    Рагозіна Ольга, "Ліцей "Науковий"" (Friday, 22 January 2021 15:40)

    Дякую авторам за цікаву пізнавальну інформацію. Прочитала статтю з великим задоволенням. Пишаюсь своїми колегами, які передають нам свій досвід, знання, і служать взірцем для невтомного творчого пошуку. Бажаю вам міцного здоров’я, великих творчих успіхів, невичерпної наснаги до благородної праці та щоденних творчих здобутків.

  • #18

    Кріпака Світлана, НВО "Мрія" (Friday, 22 January 2021 15:25)

    Цікавий і змістовний матеріал, особливо, коли попереду перший клас. Дякую за рекомендації стосовно санітарних вимог та перелік операцій для кращого запам'ятовування під час дистанційного навчання. Бажаю успіхів та здоров'я, щоб надихати нас на нові звершення!!!

  • #17

    Лариса Жосан, НВО№32 (Friday, 22 January 2021 10:49)

    Цікавий, пізнавальний матеріал статті колег дає змогу вчителям переосмислити та відпрацювати формат дистанційного навчання саме першокласників. Цінність змісту статті в досвіді вчителів-практиків. Дякую авторам за натхненну роботу, успіхів та здоров'я!

  • #16

    Наталія Макарова (Thursday, 21 January 2021 21:24)

    Дякую колегам за актуальну і змісовну статтю. Під час дистанційного освітнього процесу досить важливо досягти взаєморозуміння та налагодити співпрацю між вчителем та батьками, комунікацію з учнями , що стане запорукою якісного та ефективного навчання дітей під час карантинних обмежень.

  • #15

    Бабич Оксана НВО N32 (Thursday, 21 January 2021 19:39)

    Дякую колегам за цікаву та змістовну статтю. Обов'язково використаю в своїй роботі ваші напрацювання.

  • #14

    Ольга Коваленко КЗ"НВО" ЗНЗ /16 (Wednesday, 20 January 2021 22:42)

    Дякую за змістовну статтю. Автори чітко окреслили форми та засоби дистанційного навчання. Прослідковується практичне спрямування теми. Бажаю творчої наснаги та професійного зростання!

  • #13

    Наталя Зеленяк НВК"Кіровоградський колегіум" (Wednesday, 20 January 2021 12:36)

    Дякую за практичні рекомендації, що допомагають урізноманітнити процес дистанційного навчання. Безумовно, варто обов'язково враховувати особливості роботи з певним класом. На мою думку, дистаційне навчання має бути чітко організованою системою, яка передбачає і самостійну роботу, і обов'язкове пояснення нового матеріалу. З зазначеними вище ресурсами це зробити буде цікавіше і доступніше.

  • #12

    Вікторія Теличенко НВО №32 (Tuesday, 19 January 2021 18:13)

    Проблема організації дистанційного навчання у початковій школі є надзвичайно актуальною в умовах сьогодення. Перед педагогами виникли нові запитання: як ефективно взаємодіяти з учнями дистанційно; які додатки допоможуть просто і дієво взаємодіяти з учнями; у чому особливості онлайн-уроків; як якісно доносити матеріал; як перевіряти завдання тощо. В своїй статті автори проаналізували форми та засоби організації дистанційної комунікації з учнями початкової школи, зокрема перших класів. Дуже цікавий і грунтовний матеріал, чітко прослідковується зацікавленість і обізнаність авторів не тільки як теоретиків, а і практиків. Не зупинятись на досягнутому, так тримати!!!

  • #11

    Олена Чернецька , ліцей "Науковий" (Tuesday, 19 January 2021 15:21)

    Чудова стаття, дякую за детальний огляд форм організації дистанційного уроку з першокласниками. Діти спробували "нову реальність", віртуальну дошку, віртуальні завдання - що дало ще більший поштовх до навчання, мотивації, отримання нових знань. Дійсно , навчання без бажання- псує розум! Наша мета зберегти той "вогник" мотивації, використовуючи нові інтернет-технології.

  • #10

    Віктория Качур (Tuesday, 19 January 2021 15:02)

    Дякую авторам, що поділились власним баченням дистанційного спілкування з першокласниками та їх батьками, за цікаву і змістовну статтю! Рекомендації, як перевести класно-урочну систему в онлайн формат, допоможуть структурувати педагогам свою діяльність та систематизувати, поглибити свої знання!

  • #9

    Людмила Сімокоп (Tuesday, 19 January 2021 12:49)

    Дякую за цікавий матеріал. Стаття насичена, актуальна та пізнавальна навіть для педагогів інших фахів. Що можу додати, автори - два визнані професіонали своєї справи і стаття цьому підтвердження.
    !!! Подальших успіхів

  • #8

    Ольга Клюваченко, ліцей "Науковий" (Monday, 18 January 2021 21:04)

    Як досягти успіху при дистанційному навчанні першокласників? Це питання актуальне і для мене. Адже 2020-2021 навчальний рік подарував мені 34 допитливих школяриків. Звісно ж, хочеться, щоб за час карантину вони не втратили своїх знань, інтересу до навчання, розвивали свої уміння і навички, набували нового досвіду. Дякую авторам за дієві поради, за змістовну та цікаву статтю!

  • #7

    Ірина Шлєєва, ліцей " Науковий" (Monday, 18 January 2021)

    Дійсно, вчитель повинен бути мобільним, медіа грамотним, підлаштованим до сьогодення. Вибрати найефективніший інструмент взаємодії з учнями, відпрацювати формат дистанційного навчання - одне з головних завдань вчителя. Дякую за змістовні поради щодо організації дистанційної комунікації з учнями початкової школи та їх батьками. Авторам статті подальших творчих успіхів!

  • #6

    Лариса Нестеряк, НВО №32 (Monday, 18 January 2021 18:35)

    Дякую колегам за змістовну статтю, за правильні акценти. Погоджуюсь, що якість дистанційного навчання першокласників залежить не тільки від педагогічної майстерності вчителів та їх вміння адаптуватися до нових умов, а й від батьків. Тільки в тих класних колективах, де батьки відповідально ставляться до організації освітнього простору для їхньої дитини вдома, можливо налагодити дистанційне навчання на належному рівні. Бажаю творчої наснаги та оптимізму авторам.

  • #5

    Наталія Дуняшенко (Monday, 18 January 2021 10:07)

    Дякую пані Оксані та пані Тетяні за цікавий матеріал статті, адже на сьогоднішній день дистанційне навчання стало не просто можливим, це – потреба часу. Можливості платформи Padlet також використовую в освітній діяльності. Успіхів та натхнення)))

  • #4

    Світлана Грузін (Sunday, 17 January 2021 21:11)

    Дякую колегам-новаторам Вдовиченко Тетяні та Крамаренко Оксані за надзвичайно корисну та змістовну інформацію щодо особливостей організації дистанційної комунікації з першокласниками. Їх досвід роботи та цікаві поради і настанови не тільки допомагають у педагогічній практиці, а й надихають до творчості та апробації і використання новітніх технологій в освітньому процесі, а також додають віри у власні сили й можливості і впевненості у правильному виборі на користь інформатизації освіти та осучаснення форм і методів роботи, використання дистанційного навчання, як одного із найдієвіших і найпріорітетніших напрямків сучасної початкової школи.

  • #3

    Анжела Сергіївна КЗНВО І-ІІІ ст. "Мрія" (Sunday, 17 January 2021 20:43)

    Влучними порадами наповнений зміст статті, які стануть у нагоді "освітянам-першокласникам" Це допоможе їм бути активними комунікаторами в сучасному
    інформаційному просторі, а
    аудиторія батьків та наймолодших здобувачів освіти буде вдячна за
    точну навігацію в цьому хаосі навчально-виховної сфери.

  • #2

    Яна (Sunday, 17 January 2021 19:52)

    Дякую, цікава та корисна інформація, яка є актуальною у цей нелегкий період. Дистанційне навчання - це найкраща можливість об'єднати учнів у команди та надавати їм цікаві завдання.

  • #1

    Матвєєва С. А. (Friday, 15 January 2021 12:33)

    Дякую за корисну інформацію авторам. Маю перший клас. Мені стануть в нагоді рекомендації що до організації дистанційного навчання з найменшими здобувачами освіти.