Comments: 4 (Discussion closed)
  • #4

    Охотнікова Олена (Friday, 29 January 2021 07:43)

    Дякую за таку дуже інформативну статтю. Обов'язково використаю в своїй роботі зазначені види музикування, ритмічних ігор та інших цікавих видів роботи. Творчих успіхів вам Марино Володимирівка.

  • #3

    Онуфрієва Н.М.ДНЗ/24 (Friday, 29 January 2021 07:29)

    Система дистанційного виховання дійсно є -новий, цікавий та універсальний для спільної праці з батьками вихованців. Марина Володимирівна змістовно розкрила у статті цей напрям роботіи музичного керівника. Дала слушні поради та цікаві ідеї для досягнення цілей , успіхів у роботі з дітьми. Погоджуюсь з авторкою статті, що експериментально- пошукова діяльність одна з продуктивних для креативних та творчих. Дякую Марині Володимирівні за статтю. Бажаю творчих успіхів.

  • #2

    Наталя Бабіч, консультант КУ МЦПРПП (Monday, 25 January 2021 13:30)

    Музика має супроводжувати людину все життя як добрий ангел, захищаючи серце від образи, жорстокості. Захоплююсь людиною, яка вміє щедрою рукою посіяти зернятко гармонії в душі дітей засобами музики. Щасливий той педагог, котрий може розмовляти з душею дитини завдяки мистецтву. Музична мова краси має стати зрозумілою і необхідною для дитини, навіть коли її потрібно донести дошкільнятам, працюючи в особливих умовах дистанціної освіти. Стаття Марини Володимирівни вирізняється практичною спрямованістю завдань. Доступно висвітлений зміст даної проблеми. Неодмінно дана стаття стане в нагоді не тільки музичним керівникам, а й вихователям та батькам. Дякую авторці!

  • #1

    Власенко С. І. ДНЗ 67, музкерівник (Wednesday, 20 January 2021 10:41)

    Форма дистанцвйного музичного виховання у дошкільному заклпді дає можливість зблизити дітей з батьками, залучити їх до спільної діяльності. Під час таких занять батьки більше розуміють, в чому полягає музичне виховання дошкільників і наскільки це важливо для всебічного розвитку дітей. Дякую за цікаву та корисну інформацію.