Comments: 19 (Discussion closed)
  • #19

    Оксана Стрюкова, КУ МЦПРПП м.Кропивницького (Saturday, 30 January 2021 15:20)

    Актуальність даної роботи полягає в тому, що автор зробила детальний аналіз планування роботи закладу в умов змішаного навчання, акцентувала увагу на основних аспектах щодо впровадження змішаної форми навчання. Стаття має теоретичну і практичну спрямованість. Пані Альбіні, бажаю успіхів, творчості та натхнення!

  • #18

    Наталя Ковальчук (Thursday, 28 January 2021 22:31)

    Безумовно, змішане навчання має свої сильні та слабкі сторони. Задля отримання якісної освіти в нових умовах важливо враховувати це при плануванні роботи закладу загальної середньої освіти. В статті грунтовно розкрито дані аспекти . Дякую за інформацію.

  • #17

    Вінник Тетяна КЗ "Завадівська гімназія" (Thursday, 28 January 2021 14:26)

    Вчитель - це професія без терміну придатності. Адже навчаючи інших, важливо постійно розвиватися самому. Погоджуюсь, що якісна освіта у змішаному форматі передусім залежить від готовності педагога адаптувати свій підхід до навчально-виховного прцесу. Дякую Альбіні Олександрівні за детальний аналіз сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у змішаному навчанні, завдяки цим знанням ми можемо якісно та ефективно організовувати навчальний процес відповідно до викликів сьогодення.

  • #16

    Мерещенко Г.О., Завадівська гімназія (Thursday, 28 January 2021 13:52)

    Вважаю статтю науковою, теоритично та методологічно насиченою.Назва статті виправдовує зміст та виклад даного матеріалу. Дякую за актуальну статтю.

  • #15

    Євгеній Саченко. КЗ "Завадівська гімназія" (Thursday, 28 January 2021 07:47)

    Дякую за чудову статтю! Інформація корисна і актуальна в нашому сьогоденні.

  • #14

    Тертиця Оксана, КЗ "Завадівська гімназія" (Wednesday, 27 January 2021 07:43)

    У статті Альбіни Олександрівни розглянуто особливості організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання. Автор розкрила основні напрямки роботи під час планування даного типу навчання, а також дала корисні поради як дослідити середовище освітнього процесу задля ефективного впровадження змішаного навчання в освітній процес. Стаття цікава і змістовна.

  • #13

    Ірина Кочмар, заступник директора з НВР НВК "Кіровоградський колегіум" (Tuesday, 26 January 2021 18:16)

    2020 рік став роком переходу від традиційного навчання до навчання на базі комп’ютерних технологій. Сучасні інформаційні технології дають змогу підвищити та вдосконалити ефективність освітнього процесу в умовах карантинних обмежень. У статті детально проаналізовано сильні та слабкі аспекти змішаного навчання; можливості та загрози, що впливають на реалізацію технології змішаного навчання в сучасній системі освіти. Дякую авторові статті за змістовний матеріал

  • #12

    Богодіст Людмила, КЗ "Завадівська гімназія" (Friday, 22 January 2021 22:48)

    Стаття дуже цікава за своїм змістом. В ній розкрито і поняття змішаного навчання, і дистанційного навчання. Також в статті описано нові санітарні вимоги до організації навчання. Якщо ви ще незнайомі з новими санітарними нормами, то в цій статті викладено цей матеріал коротко і зрозуміло. Сподобалось, що в цій статті наведено перелік інтерактивних сервісів, які допомогають вчителям навчати дітей з цікавістю. Хочу подякувати за роботу з дошкою Padlet. Оскільки ми працюємо разом, то ці дошки завжди стають у нагоді. Вся необхідна інформація розділена по окремим дошкам. Вони є у вільному доступі і завжди під рукою. За допомогою цих дошок ми ділимося своїми знахідками, матеріалом для виховних годин, своїми здобутками. Це дуже зручно і цікаво. Раджу прочитати статтю усім вчителям, бо вона містить відповіді на багато різних запитань. Не треба шукати відповіді по усьому Інтернету, зверніться до цієї статті і до розроблених автором дошок.

  • #11

    Немченко Ольга, КЗ "Завадівська гімназія" (Wednesday, 20 January 2021 09:09)

    Традиційну та онлайн-освіту можна і потрібно поєднувати. Наразі час диктує свої умови: надавати освітні послуги якісно та мобільно. І саме змішане навчання дає таку можливість. Але, як влучно зазначила Альбіна Олександрівна, важливим в реалізації даного типу освіти є підтримка та комунікація усіх учасників освітнього процесу, удосконалення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, а також аналіз планування роботи закладу освіти задля запобігання неефективного впровадження змішаного навчання. Стаття актуальна та інформативна.

  • #10

    Дар'я Іванейчик КЗ "Завадівська гімназія" (Tuesday, 19 January 2021 19:53)

    В сучасних умовах надзвичайно важко організувати навчальний процес у школі. Грамотные налагодження навчально-методичного супроводу, створення середовища спілкування між учасниками освітнього процесу та забезпечення електронного документообігу дозволяє організувати ефективне дистанційне та змішане навчання.

  • #9

    Оксана Крамаренко, заступник директора КУ МЦПРПП, м. Кропивницький (Tuesday, 19 January 2021)

    Сучасне життя ставить перед учительською спільнотою особливі вимоги. Тому, сучасний керівник має бути спроможним в критичних ситуаціях адекватно реагувати та приймати оптимально-раціональні шляхи виходу; вмотивований на самовдосконалення, яке аплікує на команду, з якою працює. В своїй роботі Альбіна Олександрівна зробила аналіз планування роботи закладу освіти щодо запобігання ризиків і зменшення негативних впливів провадження змішаного навчання задля отримання якісної освіти в нових умовах. Стаття цікава, заслуговує на увагу колег.

  • #8

    Журавльова Анастасія (Tuesday, 19 January 2021 17:23)

    Актуальність запропонованої теми зумовлена реаліями нашого сьогодення. Дякую Альбіна Олександрівна за корисну інформацію та можливість її практичного застосування.

  • #7

    Наталія Макарова (Tuesday, 19 January 2021 17:00)

    В статті висвітлюється актуальна проблема формування ІКТ-компетентності вчителя
    у моделі змішаного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах . Визначене поняття
    моделі змішаного навчання, висвітлені переваги та недоліки його використання у навчальному
    процесі , описані аспекти формування ІКТ-компетентності вчителя в цій моделі навчання.

  • #6

    Віктория Качур (Tuesday, 19 January 2021 14:50)

    Стаття змістовна та корисна всім освітянам: автор дає інстументарій, як можна проаналізувати та систематизувати організацію освітнього процесу в умовах змішаного навчання. Визначено сильні та слабкі аспекти змішаного навчання, можливості та загрози, що впливають на реалізацію технології змішаного навчання в сучасній системі освіти. Важливо бути обізнаним з усіма можливостями, перевагами та можливими перешкодами! Дякую за ґрунтовну та цікаву статтю!

  • #5

    Валентина Легка КЗ" Завадівська гімназія " (Tuesday, 19 January 2021 10:15)

    У статті розглянуто особливості організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання. Визначено сильні та слабкі аспекти змішаного навчання; можливості та загрози, що впливають на реалізацію технології змішаного навчання в сучасній системі освіти. Повністю погоджуюсь із автором статті, що використання дистанційних технологій потребує неперервного професійного розвитку педагогів. А якісна освіта у змішаному форматі передусім залежить від готовності педагога адаптувати свій підхід до подачі матеріалу, методів викладання й розуміння ролей вчителя та учнів у освітньому процесі.Прогнозуючи наступні кроки розвитку закладу освіти щодо впровадження змішаного навчання, адміністрації варто звернути увагу на удосконаленні матеріально-технологічного забезпечення, створенні сучасного освітнього контенту, підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів, мотивуванні престижу педагогічної праці та тісній співпраці усіх учасників освітнього процесу.Дякую Альбіні Олександрівні за таку змістовну , сучасну і актуальну статтю.Здоров"я Вам.

  • #4

    Валентина Легка Завадівська гімназія (Tuesday, 19 January 2021 09:11)

    Стаття змістовна, сучасна і розкриває важливі аспекти змішаного навчання. Повністю підтримую думку автора, що прогнозуючи наступні кроки розвитку закладу освіти щодо впровадження змішаного навчання, адміністрації варто звернути увагу на удосконаленні матеріально-технологічного забезпечення, створенні сучасного освітнього контенту, підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів, мотивуванні престижу педагогічної праці та тісній співпраці усіх учасників освітнього процесу.Дякую Альбіні Олександрівні за величезну роботу над статтею і бажаю ЗДОРОВ"Я.

  • #3

    Віталій Бондаренко КЗ "Завадівська гімназія" (Monday, 18 January 2021 18:40)

    В статті глибоко проаналізовано особливості організації освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання з викоистанням інформаційно-комунікаційних (цифрових) технологій у закладі . Визначено сильні та слабкі аспекти змішаного навчання. Сладено рекомендації розвитку закладу освіти в умовах онлайнового навчання.

  • #2

    Ольга Бойко КЗ"Завадівська гімназія" (Monday, 18 January 2021 14:19)

    Надана інформація корисна для усіх педагогів, адже, організовуючи дистанційне чи змішане навчання, кожен педагог повинен детально прорахувати усі можливості такого навчання, а також передбачити мржливі ризики.

  • #1

    О.Лебідь КЗ" Завадівська гімназія" (Saturday, 16 January 2021 18:54)

    Аналіз сильних і слабких сторін дистанційного і змішаного навчання є важливою умовою ефективного його впровадження. Злагоджена робота педагогів і адміністрації дає можливість надавати якісні освітні послуги, забезпечить збереження психічного здоров’я кожного учасника освітнього процесу.